04.10.2022 Гурток "Християнська етика" "Осінній марафон"

Дата: 11.10.2022 10:23

Вихованці гуртка "Християнська етика", що діє на базі Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст., взявши участь у ігровій програмі "Осінній марафон", вчилися бачити красу навколишнього світу, розвивали художньо- образне мислення, розвивали любов до природи, бережне до неї ставлення, почуття вдячності Богові за створений Ним світ.

У наш, без того стрімкий час, поспішали пройти всі пізнавально-ігрові зупинки: "Поетична перлина", "Коралі мудрості", "Сторінками дитячої Біблії" , ігрова та "Творча хатинка", де власноручно виготовили яскравий фоамірановий кленовий листочок. Він і залишиться дітям на згадку про тепле спілкування, на пам'ять про ті коралі мудрості, про які дізналися вихованці у цей осінній день.

Справжнім творчим помічником для дітей у виконанні завдань стала методист Будинку ДЮТ Елена Жданова .

В кінці подорожі приємною несподіванкою для дітлахів були солодкі призи.

Культорганізатор та керівник гуртка Алла Оніпко