07.03.2023 Гурток: Акварелька

Дата: 26.03.2024 10:28

Дитячий садок Ромашка група "Дзвіночок"

Тема: Вітальна об'ємна листівка до свята 8 Березня для наших матусь і бабусі.

Мета: Ознайомити юних художників з об’ємними листівками , продовжити навчання елементарних принципів конструювання з паперу, закріпити навички роботи з ножицями, клеєм, вміння користуватися схемою порядку виконання роботи;правильно малювати фломастерами не виходячи за межі лінії. Розвивати образне мислення, асоціативну пам'ять, просторове уявлення, творчі здібності, уважність, спостережливість;

Виховувати естетичний смак, охайність під час роботи з папером, активізувати творчу ініціативу вихованців, інтерес до створеної роботи, викликати почуття любові і ніжності до мам, бабусь, бажання піклуватися про них, приносити їм радість своєю працею і хорошою поведінкою.

Сьогодні ми з дітками обговорювали що до нас завітала весна і перший місяць весняний жіночий день, також обговорювали з дітками які наші матусі і бабусі, і що потрібно слухатися і допомагати.

Після обговорення ми відразу розпочали малювати і вирізати нашу листівка для наших матусь та бабусі.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела