18.10.2023р. Гурток"!Спортивний та пішохідний туризм"

Дата: 30.10.2023 10:32

Тема. Спорт – чудовий мотиватор здоров’я

Категорія здорового способу життя сприймається підлітками як казка, придумана дорослими.

Дитячий туризм – один з основних способів фізичного і морального оздоровлення нації. Це активний спорт на чистому повітрі, це можливість дати дітям цікаву об’єднуючу справу, загартувати тіло і дух, знайти друзів і упевненість у власних силах. Всі види активного туризму виховують почуття товариства, розуміння необхідності піклуватися про тих, хто поруч. У безпосередньому контакті з природою, спільно долаючи невеликі труднощі, відбувається фізичне і духовне гартування учнів. Вони вчаться жити і працювати в колективі, самостійно вирішувати виникаючі проблеми. Осягаючи навколишній світ, гуртківці отримують фізичне загартування, здатність вижити і існувати у навколишньому світі.

На черговому занятті туристичного гуртка робота була спрямована на розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей дитини.

Отож, спорт як спосіб розваги і дозвілля йде рука об руку з туризмом.

Керівник гуртка Сергій Жернов