03.03.2023р. Гурток "Культура мови та спілкування"

Дата: 11.04.2023 10:34

Тема:"Всесвітній день письменника".

Мета: ознайомити учнів з Всесвітнім Днем письменника; розвивати творче мислення, уяву; виховувати любов до поезії.

Щорічно 3 березня в усіх країнах світу

відзначається Всесвітній день письменника. День письменника — професійне свято літераторів (World Day of the writer). Повна назва цього свята — Всесвітній день миру для письменника.

Хоч професія письменника з’явилася багато століть тому, майстри слова отримали своє свято лише у 1986 році.

В Україну свято прийшло у 2012 році і його відзначають не лише романісти, прозаїки, поети, памфлетисти, публіцисти, фантасти, фейлетоністи, новелісти, есеїсти та інші майстри слова. Його також вважають своїм святом журналісти, історики та блогери. У цей день вони збираються, щоб обговорити тенденції сучасної літератури, нагородити найталановитіших авторів, послухати нові вірші та уривки творів своїх колег.

До вашої уваги дорогі дітки, пропоную переглянути відео і пригадати відомих письменників, поетів, прозаїків.

Керівник гуртка Олена Жданова