05.07.2023. Музично-ігрове заняття

Дата: 06.07.2023 10:41

Гойдалка… У цьому слові і дитинство, і сонячні дні, і щастя, і політ, і радість. Це місце, де пахне спілими сливами, що нависають над головою, ароматним домашнім чаєм з м'яти, легкістю та безтурботністю.

Сонячного липневого дня дітвора зібралася на чергове музично – розважальне заняття. Цього разу воно відбулося на природі. Адже зараз та чарівна пора, коли дерева вже вкрилися зеленню, а трава немов зелений оксамит. Повітря чисте. А сонячне проміння, пробиваючись крізь рідкі хмаринки, припікає.

Було весело з друзями, діти гралися і веселилися. Центром розваг стала встановлена гойдалка, де могли одночасно гойдатися вдвох. І співати при цьому пісні. І знову то вгору, то вниз і навкруги розсипалися звуки улюблених пісень.

Життя прекрасне, особливо в дитинстві. Воно наповнене позитивними емоціями, та яскравими кольорами. Дитинство — чарівний світ, де збуваються усі мрії, бажання, забаганки.

Безтурботне дитинство…А ми, педагоги БДЮТ, хочемо, щоб у дітей воно було.

Керівник гуртка: Юлія Бугай