16.12.2022р. Гурток "Природа, творчість і фантазія".

Дата: 23.12.2022 10:43

"В очікуванні дива... "

Найбільше віриться в чудеса взимку. Засніжені дерева, новорічні свята, подарунки, зустрічі з рідними ... Взимку все навколо нагадує про казку. У цей час загадують бажання і мріють не тільки діти, а й дорослі. Теплота, розуміння і любов - ось справжнє диво, і щоб його подарувати, не обов'язково бути чарівником.

В народних легендах Святий Миколай - боронець людей перед стихійним лихом, найперший помічник усім, хто опинився у біді. "Святий Микола-Чудотворець на небі не сидить, а тут, на землі, людям помагає". А ще Святий Миколай опікується дітьми, виконує їх побажання і роздає подарунки. День Святого Миколая - найулюбленіше, найвеселіше дитяче свято. Діти чекають на День Святого Миколая.

Діти з захопленням виготовляли носочки, декорували за власним бажанням. Виготовляли носочки з яскравих кольорів фоамірану, працювали з клейовим пістолетом. При роботі дотримувалися всіх правил безпеки.

Керівник гуртка Серга Оксана