23.05.2023 Гурток «Дівочого хору»

Дата: 03.07.2023 10:49

Тема. Вокально -сценічна майстерність.

Мета. Надати можливість дітям проявити свої здібності на сцені.

Пісня як народна, так і сучасна, вчить премудрості життя. Спілкування допомагає розібратися в життєвих проблемах, сповнює серце дитини почуттям любові до людей, до природи, до рідної землі, до батьків, розповідає про наші святині, про чисті і ніжні почуття.

Чергове заняття гуртка було присвячене формуванню воквльно - акторської майстерності. Адже, акторська майстерність - це термін, за яким ховається багатющий арсенал різноманітних умінь. Юні вокалісти отримали нагоду засвоїти ази цих уиінь. Вони цілеспрямовано вчились відображати словами, жестами, виразом обличчя,голосом різноманітні емоції. Кожна дитина може гарно співати! Під таким гаслом проходять заняття. Ну а яке ж заняття без ритмічних рухів під веселу музику! Маленькі вихованці також успішно вчаться цій майстерності. Заняття пройшло у цікавій, захоплюючій, ігровій формі і діти, незважаючи на велику активність і насиченість, не помітили як швидко минув час.

Керівник гуртка: Юлія Бугай