08.03.2024 "Вокальний гурток", Гурток "Дівочого хору", Гурток "Умілі ручки".

Дата: 26.03.2024 10:51

8 березня сьогодні ми пов'язуємо з Міжнародним днем боротьби за права жінок.

Адже, початок святкування цього дня йде з 1857 року, коли робітниці Нью-Йорка влаштували марш, вимагаючи рівної оплати праці.

Згодом 8 березня стало святом материнства, весни і жіночої краси.

Провідали жінок стаціонарного відділення територіального центру Диканської селищної ради в с. Великі Будища вихованці вокального гуртка Диканського будинку дитячої та юнацької творчості. Під керівництвом Дарія Шевкова діти подарували хвилини радості зі сльозами на очах жителям затишної оселі. "Полинула українська пісня аж до самого серця", - поділилася своїми відчуттями одна із глядачів.

Колектив Великобудищанського сільського будинку культури також долучився до привітань.

Діти подарували вербових "котиків" та яскраві квіти від вихованців гуртка "Умілі ручки".

Залучення дітей до справи милосердя, співчуття, виховання поваги до людей похилого віку та до людей з інвалідністю, розвиток комунікації, вокальних здібностей, артистизму має велике значення для всебічного розвитку підростаючого покоління.

Не залишили без уваги й подарунків і жінок, які по стану здоров'я не змогли вийти із своїх кімнат на зустріч.

Дякуємо завідувачці та колективу закладу стаціонарного відділення територіального центру, колективу Великобудищанського СБК за співпрацю.

Директор БДЮТ Марина Дєєва