26.03.2024 Вокальний гурток

Дата: 16.04.2024 10:57

Тема. 27 березня - День театру.

Театр — це магічний світ, де реальність переплітається з уявою, а актори стають персонажами та ведуть глядачів у незабутні подорожі. Театр особлива форма вираження та джерело незабутніх вражень. Він відкриває нові горизонти, розширює світогляд і надихає на творчість.

Отож, в переддень свята гуртківці-вокалісти перетворилися в акторів. На чергове заняття юні вихованці прийшли з усмішкою на обличчі. Діти раді спілкуванню. Вони розважалися, згадували руханки, виконували ритмічні вправи і багато співали. Співали про дитинство, про квітучу Україну. А ще показали інсценізацію казки «Ріпка». Кожна дитина старанно виконувала свою роль. Весело дітям разом і мрія у них одна - щасливе життя під мирним небом.

Керівник гуртка: Юлія Бугай