04.12.2023 Гурток «Дівочого хору»

Дата: 18.12.2023 11:00

Тема. Музичні обійми.

День обіймів. Цей день важливий для кожної людини, оскільки допомагає відчути себе важливою та дати іншим відчуття вагомості. Особливо це свято полюбляють діти, оскільки вони є відвертішими та легше виявляють свої почуття.

На чергове музично-розважальне заняття юні вихованці прийшли з усмішкою на обличчі. Вони вітали один одного з Днем обіймів. Діти раді спілкуванню. Під час заняття вчили пісеньку до Дня Святого Миколая. тим самим розвивали ритмічний слух, рухову пам’ять, формували вміння виконувати нескладні ритмічні рухи. Як же цікаво проводити час з друзями.

Нехай сьогодні всі стануть трішечки ближче, нехай ніжність та турбота об’єднають людей. І сонце, обіймаючи нас своїми променями, нехай наповнить життя радістю, світлом і добром.

Керівник гуртка: Юлія Бугай