Результати конкурсу "Дивосвіт"

Дата: 10.11.2022 11:02

Результати конкурсу "Дивосвіт"

Полтавським міським центром позашкільної освіти з 25-28 жовтня був проведений регіональний відкритий онлайн-конкурс дитячої творчості "Дивосвіт", з темою "Подарунки для ЗСУ".

Від Диканського БДЮТ шість талановитих, старанних та добросовісних вихованців взяли участь у конкурсі і отримати перемогу:

- Шостак Аліна (12р., середня вікова категорія) вихованка гуртка "В'язання гачком" (керівник Оксана Серга) отримала І місце;

- Семенова Арсенія (10р., молодша вікова категорія) вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" (керівник гуртка Анжела Кравченко) отримала ІІІ місце;

Міщенко Анастасія (13р., старша вікова категорія) вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" (керівник гуртка Анжела Кравченко) отримала ІІІ місце.

Як добре, коли є такі старанні та умілі вихованці на чолі із такими керівниками, які змогли навчити і дати дітям хороші уроки!

Щирі вітання вихованцям і подяка керівникам гуртків за хорошу підготовку та підтримку своїх діток!

Методист БДЮТ Олена Жданова

#диканськийбудинокторчості