20.09.2023р. "Наша свобода понад усе"

Дата: 12.10.2023 11:08

Кожного року Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) проводиться обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу".

Цього року конкурс буде проведено 27 вересня з метою надання підтримки воїнам ЗСУ, розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю та виявлення, розвитку і підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей.

Вихованці Диканського будинку дитячої та юнацької творчості активно прийняли участь у даному конкурсі і показали свої таланти у роботах за двома розділами: образотворче мистецтво та поезія (вірші).

За розділом "Поезія" вихованці гуртка "Культура мови та спілкування" (керівник Олена Жданова) участь прийняли:

1. Яковенко Софія (7 років) з поезією "Ми українці - непереможні";

2. Злидар Марія (7 років) з поезією "Моїм дорогим Захисникам";

3. Гонтар Софія (9 років) з поезією "Моїй Україні".

За розділом"Образотворче мистецтво" вихованці гуртка "Образотворче мистецтво "Юний художник" (керівник Анжела Кравченко) участь прийняли:

1. Назаренко Владислава (14років) з роботою "Повертайтесь живими - рідні вас чекають!"

2. Липенко Софія (9 років) з роботою "Дякуємо за нашу безпеку";

3. Семенова Арсенія (11років) з роботою "Україна - непереможна".

Роботи відправлено на конкурс, очікуємо результати і надіємося на гідні результати!

Успіхів вам, дорогі діти!

Методист БДЮТ Олена Жданова