22.03.2023 Свято лялькаря

Дата: 26.04.2023 11:08

Традицію свята лялькарів відкрив день 21 березня 2003 року. Саме в цей день всі професіонали і прихильники театру ляльок святкують Міжнародний день лялькаря. На думку відомої діячки театру ляльок Капіли Ватсяаян : "Світ лялькового театру - це невинність дитинства, його чистота і особлива безпосередність, і мудрість філософа. Це справжній Всесвіт таємничого і образного, загадковості і фантазії.

Виникаючи к реальному часі і просторі, театр ляльок повертає нашим душам справжню сутність".

Саме до Всесвітнього Дня лялькаря був проведений пізнавально - розважальний захід з вихованцями БДЮТ.

Діти дізналися про історію виникнення ляльки, про ляльку - мотанку; принесли з собою улюблені ляльки та іграшки та презентували їх в творчій формі; прочитали вірші та заспівали пісень " Подарую посмішку" та "Музика рідного дому" разом зі своїми керівниками гуртків Ангеліною Усенко та Юлею Бугай.

А також діти прослухали повчальну бесіду про шкідливість та нерозбірливість віртуальних ігор.

Завдяки пальчиковим лялькам, інсценували коротенькі сценки з елементами проблемних ситуацій.

В кінці свята зробили спільне фото та отримали солодощі від волонтерів ТЧХУ.

На очах у бабусь та мам, що супроводжували діток, помітили сльози радості та щастя за своїх діток. Справжнє свято дитинства - ВДАЛОСЯ!

Культорганізатор Алла Оніпко