21-22.03.2023р. Участь у Всеукраїнському освітньому марафоні з української мови.

Дата: 26.04.2023 11:10

21 та 22 березня 2023 року в онлайн режимі було проведено Всеукраїнський освітній марафон (семінар) з української мови на тему "Сучасна українська: ефективна комунікація" для представників органів управління освітою, педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти та професійної освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів.

Організаторами онлайн-семінару були Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти".

Спікерами онлайн-конференції 21.03.2023р. були:

- Грищенко Ірина Миколаївна, доктор наук з державного управління, професор Національного університету біоресурсів і природокористування України, виступила з темою «Роль лідерства у популяризації української мови»,розкрила питання особистісних потреб, які впливають на діяльність, а також вказала головні потреби, які мотивують поведінку;

- Тищенко Зара Робертівна, доктор філософії зі спеціальності «Філологія», консультант ЦП РПП м. Києва, виступила з темою «Специфіка професійного мовлення педагога», «Соціальні мережі як контент для удосконалення мовно-літературної компетентності»;

- Бойко Олександр Володимирович, заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи № 14 ім. С. Ф. Грушевського м. Києва, учитель української мови, розкрив основні питання соціальних мереж для ефективного навчання, запровадження М-learning у системі мовно-літературної освіти;

Спікерами онлайн-конференції 22.03.2023р.були:

- Полторацька Алла Яківна, кандидат філологічних наук, завідувач сектору відділу наукового та навчального забезпечення змісту загальної та середньої освіти в Новій українській школі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

- Нестеренко Наталія Василівна, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, заступник директора з навчально-методичної роботи «Оптико-механічний фаховий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка»;

- Александров Олександр Володимирович, заступник директора гімназія «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва, учитель української мови та літератури.

Вони висвітлили практико-орієнтовані завдання з української мови.

Теми, щодо правильності вимови та написання були висвітлені доступно, цікаво, змістовно.

Адже проблема мовлення стосується нас усіх (вимова, правильність написання, словесний запас), тому дана інформація буде корисною та актуальною для роботи усім, хто долучився до конференції.

Методист БДЮТ Олена Жданова