01.11.2023р. Гурток"Спортивний та пішохідний туризм"

Дата: 06.11.2023 11:11

СПОРТ - ЦЕ ЖИТТЯ.

Спорт – це не тільки здоровий спосіб життя, але й чудовий спосіб розвитку лідерських якостей, підвищення успішності в навчанні, покращення настрою та боротьба зі стресом. Спорт – це більше, ніж просто здоров'я. У ньому є багато переваг і користі не тільки на фізичному, але і на емоційному рівні. Діти, захоплені тренуваннями, не витрачають стільки часу на комп'ютери, планшети. Їм просто ніколи. Вони натхнені своїми заняттями, успіхами і поставленими цілями.На заняттях діти вчаться долати себе і свої слабкості, йти вперед і не здаватися, формувати сильну особистість, здатну досягти багато чого. Фізична активність завжди пов'язана з різноманітними перешкодами і труднощами. Справляючись з ними, дитина піднімає самооцінку і гордість за свої досягнення. Стає поки ще маленьким, та все ж чемпіоном.

Керівник гуртка Сергій Жернов