08.12.2023 Гурток: Декоративно-ужиткове мистецтво

Дата: 18.12.2023 11:22

Тема: Живопис.Нетрадиційне малювання."Зима-чарівниця".

Мета: активізувати знання дітей дошкільного віку про зиму; формувати уміння і навички гармонійного поєднання кольорів; повторити поняття холодні кольори; розвивати у дітей композиційні навички, зорову пам’ять, образне мислення, уяву,фантазію; виховувати естетичний смак і почуття прекрасного,вчити створювати прекрасне,вчити дотримуватись правил безпеки взимку.

На порозі вже чарівниця зима. Чи не найбільше радіють їй діти. Білосніжний покрив землі, створює магічну казку з веселощами, катаннями на лижах, ковзанах, санках.

Сьогодні з дітками використовували нетрадиційну техніку. Малювали пензлями,вушними палочками, прикріплення ватних дисків,вати за допомогою клея.

Матеріали використовували такі: ватні, диски, вата, вушні палички, чорний аркуш, пензлі,гуашеві фарби, клей ПВА.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела