07.12.2023 Гурток: Декоративний розпис

Дата: 18.12.2023 11:18

Тема: Інтер'єр. Живопис. Розпис на вікнах.«Фантастичні вітражі»

Мета :познайомити дітей з новою технікою – вітражним розписом; вчити дітей малювати за допомогою акриловими фарбами, спонукати дітей до створення композиції. Розвивати уяву, витримку, самостійність; виховувати естетичні почуття, бажання виконувати малюнок новою технікою.

Які тільки принади не використовує зима! Візерунки на вікнах, мабуть, одні з найвишуканіших. Однак морозні картини на склі — це практично те ж саме, що й іній на траві та деревах. У будь-якому разі, принцип їх утворення однаковий.

Тому сьогодні відбувся досить цікавий і незвичайний майстер клас розпис на вікнах. Перед початком роботи ми розглядали зображення вітражних зразків, бесіда за зразками.

Матеріали використовували такі:

папір з намальованим малюнком, трафарети ,акрил, пензлі, гумка,вологі серветки, ганчірка.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела