29.09.2023 УРОК МУЖНОСТІ

Дата: 16.10.2023 11:18

УРОК МУЖНОСТІ в Диканському БДЮТ пройшов 27 вересня.

Готуючись до Дня Захисників та Захисниць України, вихованці будинку творчості разом з керівниками гуртків виготовляли подарунки нашим воїнам, вивчали вірші і пісні, писали листи, плели браслети, щоб передати до свята. На Урок Мужності завітали і батьки дітей. З квітами та шаною зустрілись із запрошеними гостями - Воїном Віталій Біляєв та Захисницею Оксаною.

Дарували дитячі посмішки, вірші й пісні, затамовуючи подих, діти вручали свої малюнки і листи солдатам, одягали браслети й дарували квіти своїм героям!

Сльози радості від зустрічі й сльози печалі від тривоги, розлуки і втрат змішалися на очах присутніх.

Неперевершені у своїй доброзичливості та скромності Віталій і Оксана поспілкувались з дітьми, розповіли про силу нації, побажали усім терпіння, здоров'я і мужності дочекатись Миру й Перемоги.

Педколектив БДЮТ