25.10.2022р. Участь у конкурсі стимулює дітей до творчості.

Дата: 01.11.2022 11:19

Взагалі участь у конкурсах загартовує дітей, має велике значення для становлення їх як творчих особистостей. Коли дитина бере участь у конкурсах районного, обласного чи всеукраїнського рівнів, це дуже стимулює її до творчості.

Будь-яка дитина має здібності до творчості, необхідно лише її організувати. Завдяки позашкільному вихованню можна досягти того, що всі дітки зможуть розвивати свої творчі здібності, позитивні інтереси.

Сьогодні вихованки гуртка "В'язання гачком" прийняли участь у відкритому конкурсі дитячої творчості Дивосвіт".

Тема нашого творчого завдання " Подарунки ЗСУ ", актуально в наш час.

В’язані вироби – це тепло наших рук, яке ми даруємо близьким і друзям.

Дівчатка в' язали у різних вікових категоріях. Коротченко Єлізавєта в'язала гачком" Янгола"(молодша категорія), Шостак Аліна в'язала "Черепашку "(доросла вікова категорія). Дві години часу минули дуже швидко, дівчатка старанно вив' язували петельку за петелькою, навіть декор встигли вив' язати. Пишаюся Вами, бажаю нових творчих ідей, творчих здобутків, даруйте й далі тепло ваших рук.

Керівник гуртка Серга Оксана