13.11.2023р. Гурток «Дівочого хору»

Дата: 11.12.2023 11:24

Тема. Музика і мова.

Музика і мова - близнюки-сестри. Вони народилися слідом один за одним: спочатку старша - музика; потім молодша - словесна мова, і в нашому мозку вони продовжують жити поруч. Вокальні заняття розвивають навички спілкування, або комунікативні навички.

Атмосфера тепла й добра була присутня на черговому занятті вокального гуртка. Юні вокалісти демонстрували артистизм і харизму.

Під час заняття дівчата отримали необхідні знання у галузі української культури, акторські навички та навички вільного спілкування, уміння досконало володіти голосовим апаратом.

На заняттях гуртка діти вчили нові пісні, відпрацьовували чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, дикцію та виразність співу.

Гуртківці розширюють свій кругозор, самореалізуються та підвищують свою самооцінку .

Хто не знає рідної мови, цурається рідної пісні. Обкрадає свою душу, зневажає свій народ. Ми повинні пишатися тим, що ми українці, адже наша мова одна з найспівучіших, а наша пісня відома у всьому світі. Це наша гордість, наше багатство.

Керівник гуртка: Юлія Бугай