25.09.2023р. Вокальний гурток

Дата: 29.09.2023 11:29

Тема. Малюнок для захисників від юних вокалістів.

Пісні живуть поруч з людиною вже багато тисячоліть. Вони супроводжували людину і в радості, і в горі, і в праці, і у відпочинку. Вони різнобарвні: лагідні і бадьорі, спокійні й запальні, сумні й жартівливі. З давніх-давен людина розповідала у піснях про все те, що її оточувало, хвилювало.

Заняття вокального гуртка незвичне. Cьогодні вихованці взяли участь в акції: «Намалюй малюнок та підтримай захисника». Діти співали пісню «Лист солдату» і малювали. Відрадно, що ніхто не малював війну. Діти хочуть МИРУ! Всі малюнки зворушливі, просякнуті любов’ю та турботою, гордістю та вдячністю за подвиги українських солдатів. В кожному листі прохання : «Поверніться живими!»…Так щемно… Ці дитячі роботи стануть своєрідними талісманами, оберегами. Це моральна підтримка для захисників у цей складний час.

Діти покидали заняття, підспівуючи слова пісні: «Я намалюю на папері щасливу дитину, де в мирному небі літають птахи…»

А наше завдання як педагогів підтримувати дітей у цей непростий період.

Керівник гуртка: Юлія Бугай