25.04.1023 Гуртки : "Християнська етика" та "Квіточка"

Дата: 05.05.2023 11:30

Тема бінарного заняття "Великодне розмаїття"

Одним із найурочистіших для кожного християнина свята, яке приносить багато радості і душевної теплоти є Великдень. Він знаменує собою любов до життя, перемогу над силами темряви і зла, уособлює примирення і прощення.

Це свято має свої традиції, які встановлювалися протягом багатьох століть.

Саме про це йшла мова на бінарному занятті гуртків "Християнська етика" та "Квіточка". В процесі заняття діти більше дізналися про те, що треба зустрічати це свято з чистою совістю, відкритою душею, налаштованою на добро, очищеною від поганих справ та думок.

Вихованці, в свою чергу, розповіли про великодні традиції своїх родин.

Керівник гуртка "Квіточка" Вікторія Оксьоменко повідала про різні техніки по виготовленню писанок.

Та разом з усіма гуртківцями покроково провела майстер-клас з виготовлення Великоднього яйця - сувеніру.

Кожен підійшов творчо до виконання поставленого завдання.Тому, в результаті, вийшли дуже гарні сувеніри, які діти понесли додому в дарунок своїм близьким.

Керівник гуртка Алла Оніпко