09.12.2023р. Гурток"Спортивний та пішохідний туризм"

Дата: 18.12.2023 11:31

Тема. Спорт – це краса, це посмішки й щастя.

Спорт має надзвичайну важливість у житті багатьох людей. Він цікавий і захоплюючий з багатьох позицій і точок зору.. Спорт допомагає дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками. Фізична культура і здоров’я тісно пов’язані між собою, адже стан навколишнього середовища, шалений ритм життя і стресові ситуації послаблюють організм людини.

Чергове спортивно- туристичне заняття. Юні спортсмени, шанувальники здорового способу життя, мали нагоду зайнятися улюбленою справою. Впродовж всього часу діти гралися, змагалися, раділи, спілкувалися з однолітками

В різноманітних естафетах та іграх діти проявляли силу волі, спритність, кмітливість та витривалість. Вихованці вкотре переконалися, що спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси

Керівник гуртка Сергій Жернов