10.11.2023р. Методичне об'єднання педагогів.

Дата: 27.11.2023 11:44

10 листопада 2023р. Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради було проведено засідання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку в онлайн режимі на платформі Google Meet.

Так як гурткова робота педагогів Диканського БДЮТ проводиться із вихованцями саме такої категорії, то керівники гуртків долучилися до методичного об'єднання і прослухали цікаву, корисну та пізнавальну інформацію.

Програмою засідання були розглянуті такі питання:

1.Соціально-педагогічний потенціал українського дитячого фольклору (Галина Котломанітова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соц.роботи ПНПУ ім.В.Г. Короленка );

2. Працюю сьогодні, дбаючи про наше завтра (Олена Качигіна, керівник гуртка "Студія раннього розвитку "Капітошка" Кременчуцького міського БДЮТ);

3. Відверта розмова (Алла Тимчур, керівник гуртка "Навчалочка" Пирятинський Центр ДЮТ).

Для педагогів було надано багато корисної інформації, яку вони зможуть використати у своїй подальшій роботі.

Методист БДЮТ Олена Жданова