11.12.2023 Вокальний гурток

Дата: 18.12.2023 11:46

Тема. Прийшла зима біловолоса.

От і прийшла до нас чаклунка-зима зі своїми холодними чарами. Накрила весь світ широкими білими крилами і чарує, робить його казковим і неповторним, білим-білим…

Хто з нас не дивувався першою сніжинкою, казкової форми і краси!

Хто не радів першому снігові, який прикрашає весь навколишній світ дивом! Хто не захоплювався морозним ранком, коли все вкрите срібним пухнастим інеєм!

Найбільше зиму люблять діти! Люблять тому, що багато снігу і свят, багато солодощів і мандарин.

І знову зустріч у БДЮТ. І знову піднесений пісенний настрій. Діти в очікуванні чогось цікавого. Сьогодні співали пісні про Новий рік, зиму, мороз, сніжинки. Юні вокалісти вчились передавати характер зими у своїх пісеньках. Навіть синичка завітала до гуртківців. Вона придала ще більшого настрою. Як добре бачити дітей щасливими!

Керівник гуртка: Юлія Бугай