12.01.2023р. Обласний фестиваль майстер - класів

Дата: 17.01.2023 11:54

12 січня 2023р. Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді за участі Полтавського міського центру позашкільної освіти відбувся обласний фестиваль майстер - класів для осіб з особливими освітніми потребами.

Метою фестивалю було сприяння соціально - психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими освітніми потребами, популяризації та розкриття їх творчого потенціалу.

Ярошенко Вікторія (13р.) вихованка гуртка "Юний художник" Диканського БДЮТ, під керівництвом свого керівника Кравченко Анжели, прийняла участь у конкурсі , виконавши роботу на тему "Зимовий пейзаж", за номінацією живопис.

Зима загадкова пора року, яка чарує кожного своєю красою. Саме красу зимового пейзажу Вікторія змогла зобразити та передати у своїй роботі за допомогою акварельних та гуашевих фарб, із застосуванням різних технік виконання.

Наполегливість та творчість вихованки та керівника гуртка зробили свою спрву, робота виконана на високому рівні!

Методист БДЮТ Олена ЖДАНОВА