21.02.2023 Християнська етика

Дата: 23.02.2023 12:01

Тема. Доброзичливість і вдячність.

Мета. Ознайомити дітей з поняттям "доброта", "доброзичливість"; показати як проявляється доброзичливість і вдячність у житті; виховувати любов до Бога і до свого ближнього.

Коли я бачу квітки очі:

Люби - вона мені шепоче.

Повз деревце іду зелене:

Привіт, - схиляється до мене.

В гніздечку пташку стріну в гаї.

Питає пташка: Як ся маєш?

Спочинь! - з болота жаба просить.

Всміхнись, - цвіркун сюркоче в просі.

Який же світ кругом чудовий!

Додому йду в добрі й любові.

А вам подобається чути на свою адресу хороші, добрі слова? Тож доброта, доброзичливість проявляється не тільки у вчинках, а й у словах.

Діти, дайте відповідь на запитання.

1. Як можна назвати людей, які допомагають іншим, чинять добрі справи і зичать їм добра?

2. А допомагаючи іншим, чи потрібно чекати на те, що і вони тобі допоможуть?

Тож давайте подивимося повчальний мультфільм, який називається "Просто так ". Але перш ніж ми будемо його переглядати, я попрошу вас поміркувати і дати відповідь на одне запитання: Про що може йти мова в оповіданні з такою назвою?

Отже бути вдячним означає, по- перше, вміти висловлювати добрими, лагідними словами подяку людині. А по-друге, бути вдячним - означає вчити, що потрібно людині і уміти допомогти їй. Чарівне слово "дякую" відкриває серця близьких, знайомих і незнайомих людей. Вияв вдячності - благородна риса людини, яку слід плекати в собі змалечку.

Кому повинні ми бути вдячними за наш за наш чудовий світ, за хліб насущний і за те, що ми є у цьому світі, за тата з мамою, за сонечко і небо?

Пишіть мені в особисті повідомлення) Чекаю.

Керівник гуртка Алла Оніпко