13.02.2024 Вокальний гурток

Дата: 22.02.2024 12:25

Тема. У пісенному сузір’ї .

Дитина – найбільша з усіх цінностей світу. Її творча особистість – як той тендітний паросток, як та квіточка, що зможе розквітати тільки на благодатному ґрунті.

На заняттях вокального гуртка діти вчаться співати улюблені пісні, розвивають свій голос.

Кожен день і кожну годину по радіо, телевізору, інтернету, в плеєрі ми чуємо безліч найрізноманітнішої музики і пісень, без них сучасне життя уявити ой як складно.

Пісні можуть бути прості і не дуже, веселі і сумні. Найчастіше ми вибираємо пісні під настрій.

На чергове заняття юні вихованці прийшли з усмішкою на обличчі. Діти раді спілкуванню. Вони розважалися, згадували руханки, виконували ритмічні вправи. Промовляли скоромовки і багато співали. Співали про дитинство, про зиму та квітучу Україну. І мріяли про щасливе життя під мирним небом.

Керівник гуртка: Юлія Бугай