"В очікуванні новорічного дива!"

Дата: 30.12.2021 13:15

"В очікуванні новорічного дива!"

За віконцем зимонька

Снігу намітає,

А дитяче серденько

В мріях завмирає.

Бо, либонь, опівночі

Дід Мороз зайде.

Купу подаруночків

Під гілки складе!

Тож в чеканні солодко

Серце завмирає,

Дитинча замріяне

Дивини чекає…

Новорічні свята вже незабаром прийдуть у

наші домівки. У приготуванні до свят приймають участь і дорослі, і дітлахи. Щоб Новий рік був веселим і щасливим, кожен прикрашає свою домівку, готує смачні страви і, звичайно, дорослі готують подарунки, приємні сюрпризи своїй малечі, а дітки в свою чергу намагаються порадувати своїх рідних власними виробами.

Новорічні свята дітлахи різного віку люблять так само сильно, а може, навіть, і більше ніж свій день народження. Адже на Новий рік все перетворюється на чудову казку.

Для вихованці гуртка "Культура мови та спілкування" були проведені цікаві та пізнавальні заняття на зимову та новорічну тематику, на яких юні мовознавці розгадували загадки, розповідали вірші, грали у різні ігри та виготовляли новорічні подарунки для своїх рідних, у які було вкладено любов, тепло та ніжність!

Керівник гуртка "Культура мови та спілкування" Олена Жданова