20-21.02.2024р. Методичне об'єднання: цікаві та корисні поради

Дата: 22.02.2024 13:34

Керівники гуртків та його вихованці взаємопов'язані між собою. Подача матеріалу керівником за допомогою новітніх технологій дає вихованцям нові знання, які допомагають дітям розвиватися та вдосконалюватися.

20-21.02.2024р. Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) було проведено спільне засідання (відкрита онлайн-конференція)обласних методичних об'єднань з організації навчально-методичної роботи для заступників директорів, методистів закладів позашкільної, загальної середньої, професійної освіти та заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування з темою "Презентація досвіду роботи з технологією проектного менеджменту".

Разом з Алла Оніпко ми прослухали цікаву, пізнавальну та корисну інформацію від працівників 12 працівників ОЦЕВУМу, отримали нові знання, нові ідеї для своєї роботи з вихованцями.

Адже завдяки новим технологіям можна зробити навчальний процес для дітей цікавим та корисним.

Методист БДЮТ Олена Жданова