25.01.2023р. Гурток "Культура мови та спілкування"

Дата: 26.01.2024 14:30

Тема: "Ввічливість. Погані слова".

Мета: навчити дітей застосовувати етикетні норми (привітання, прощання, прохання, подяки) у стосунках з оточуючими; продовжувати формувати уявлення про позитивні риси характеру, зокрема ввічливість; продовжувати знайомити з правилами ввічливої поведінки та усвідомлено дотримуватись їх; виховувати бажання наслідувати позитивні зразки поведінки.

Доброго ранку! – мовим за звичаєм,

Доброго ранку кожному зичимо.

Гостей дорогих ми вітаємо,

Їм щастя та здоров’я бажаємо.

Виховуючи діток, всі батьки та вчителі хочуть, щоб вона перейняла все найкраще від життя і втілювала тільки кращі риси. Найпомітніше виховання дитини проявляється в її манерах і поведінці. Навчити ввічливо спілкуватися та прищепити базовий етикет – довгий процес, що вимагає терпіння та розуміння. Виховання хороших манер – це важлива частина підготовки до школи, університету і дорослого життя. Вміння спілкуватися шанобливо і ввічливо каже про особу більше, ніж що-небудь інше.

"Шануйте людей і тебе шануватимуть".

Керівник гуртка Олена Жданова