Дистанційне заняття.ЩЕ РАЗ ПРО ТОЛЕРАНТНІСТЬ

Дата: 16.03.2022 13:47

ЩЕ РАЗ ПРО ТОЛЕРАНТНІСТЬ

Дорогі вихованці, запрошую вас до бесіди!

Толерантність - це людська риса, яка виховується в собі та про яку потрібно згадувати не лише 16 листопада, а пам'ятати завжди!

Сьогодні ми дещо пригадаємо..

В Україні проживають люди 134 - х національностей. Кожна має самобутню культуру, історію, традиції. Але всім нам потрібно бути толерантними один до одного.

"Толерантність - це гармонія в різноманітті. Толерантність - це пошана, ухвалення і розуміння багатої різноманітності культур миру, способів прояву людської індивідуальності". Це визначення ми знаходимо в "Декларації принципів толерантності" ЮНЕСКО.

Діти, на думку ваших однолітків толерантність - це спілкування і свобода думки, совісті, переконань, гармонія в різноманітті, чеснота, яка робить можливим досягнення взаєморозуміння між людьми, батьками і дітьми мирним безконфліктним шляхом.

Отож, запрошую вас в онлайн-подорож, щоб дізнатися більше про цю чесноту!

Культорганізатор Алла Оніпко