28.03.2023 Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку".

Дата: 26.04.2023 14:26

Нагородження призерів та учасників змагань зі швидкісної радіотелеграфії "Юний радист".

Немає в Диканській територіальній громаді більше дітей, які змогли б прийняти участь в змаганнях "Юний радист", що проходив у Будинку дитячої та юнацької творчості в період з 14.03.2023 по 24.03.2023.

Азбука Морзе - єдина кодована система передачі інформації, яку не зможуть перехопити вороги із-за відсутності кваліфікованих радистів. Тому, завданням нашого гуртка є підготовка нового покоління радистів, які зможуть бути безцінними кадрами найближим часом. Перехоплення інформації у військовий час з послідуючими проблемами як логістичними, так і життєво важливими - головна біль сьогодення. Актуальність телеграфії доводить життя.

Вітаємо вихованців, які займаються професійною справою в такому юному віці! Дипломи призерам, Подяки за участь та солодкі призи від керівника гуртка - радість та спогад на все життя. Сьогодні - це радіоспорт, а через 10 років - поновлення рядів радистів.

Пишаємось вами, діти! Дякуємо батькам за виховання працьовитих дітей та підтримку їх науково - технічної творчості.

Керівник гуртка Марина Дєєва