12.04.2024р. Нові знання - новий досвід.

Дата: 16.04.2024 14:29

12 квітня 2024р. Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді було проведено обласне методичне об'єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку в режимі онлайн на платформі Google Meet.

Керівники гуртків Диканського БДЮТ Алла Оніпко та автор цієї статті, із задоволенням прослухали виступи чотирьох спікерів з таких питань:

- Літературне краєзнавство як ціннісно-орієнтований компонент освітнього процесу від Марії Полякової-Лагоди (доктор філософії, асистент кафедри початкової освіти ПДПУ імені В.Г. Короленка);

- Організація змістовного дозвілля дітей на прикладі літнього табору "Смайлик" Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради від Лідії Ніколаєвої (завідувач відділу методичного Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради);

- Нейровправи у роботі з дошкільниками від Юлії Олейнікової (керівник гуртка "Карусель" Комунального закладу позашкільної освіти "Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості);

- Соціалізація дітей раннього віку в умовах закладу позашкільної освіти підготувала Ірина ЯНЮК (керівник гуртка "Смайлик" Комунального закладу позашкільної освіти "Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання" м.Кременчук).

Даними доповідями було висвітлено багато цікавої та корисної інформації, що допоможе у роботі з нашими вихованцями.

Методист БДЮТ Олена Жданова

#дикаськийбудиноктворчості