25.04.2023 р. Тема. Ритмічні рухи під музику.

Дата: 08.05.2023 14:33

Мета: створити атмосферу творчості, у якій кожна дитина може розкрити себе.

Сьогодні на нашому занятті за допомогою музики ми знову створювали радісну, доброзичливу атмосферу і познайомилися з елементами руху під музику. Адже, танець – це рух, рух – це здоров’я, а здоров’я – це життя.

Під час виконання музично-ритмічних рухів діти вчилися відчувати елементарну ритмічність у діях, пов’язаних з музикою, передавати в рухах характер музики, темп, відтворювати двочастинну форму твору (початок та закінчення).

А далі розучували нові пісні. Мелодії дитинства – це веселі, бадьорі й радісні дитячі твори. Діти слухали їх, малювали до них уявні ілюстрації, повторювали слова цих пісень, які дуже легко запам’ятовувались. Хотілося весело співати разом з героями мультфільму або дитячого кінофільму, танцювати й кружляти з друзями.

Заняття швидко промайнуло і діти у піднесеному настрої розбіглися по домівках.

Керівник гуртка: Юлія Бугай