01.02.2024 Гурток: Декоративно-ужиткове мистецтво.

Дата: 20.02.2024 14:40

Тема: Графіка. Стилізована об'ємна( 3D) кішечка,( Стилізація тварин)фломастерами.

Сьогодні ми з першокласниками надалі продовжуємо знайомитися що ж таке стилізація і що воно з себе представляє та як стилізувати кішечку? Та обговорювали з дітками як можна стилізувати тварин після перегляду малюнків ми розпочали створювати стилізувати кішечку. Ми не лише малювали, а й вирізали,клеяли щоб отримати об'ємну стилізовану кішечку.

Стилізація – узагальнення зображуваних фігур і предметів, спрощення їхніх форм. В ілюстраціях до дитячих книжок художники часто застосовують стилізацію, надаючи анімалістичним образам фантастичних або людських рис. У декоративно-прикладному мистецтві зображення звірів і птахів, як правило, стилізовані. Ними прикрашають тарелі, глечики, килими, рушники, одяг.

Для роботи ми використовували аркуш А4, фломастери, ножниці, клей карандаш по бажанню діти використовували ще кольорові олівці.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела