22.11.2022 Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку"

Дата: 13.12.2022 14:46

Тема: Підсумки дистанційних обласних відкритих навчально-тренувальних зборів з радіообміну (15 - 16 листопада 2022 року.)

Команда у складі вихованців БДЮТ: Рокотянського Владислава, 15 років, Чипенка Станіслава, 15 років (учнів ОЗ "Диканський НВК імені М. В. Гоголя"), Медник Владислави, 16 років та Короля Ігоря, 14 років (учнів Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст.) виступила на обласних відкритих зборах з радіообміну українською та англійською мовами телефоном, азбукою Морзе телеграфом.

6 команд з України, 21 дитина взяли участь у першій вправі - радіообмін українською мовою, 16 дітей змогли працювати англійською мовою і тільки 9 дітей змагалися у вправі - радіообмін телеграфом азбукою Морзе.

Усі наші вихованці виступали у трьох вправах і здобули призові місця. Маємо 2 командне місце з 6-ти, поступившись команді з Рівного лише на 4 бали. З Полтавською командою нас розділяють 11 балів. Досягнення в особовому заліку:

Рокотянський Владислав Vlad Raketa отримав І місце за телефон, два ІІ місця з англійської вправи і телеграфа,

Стас Чипенко здобув два І місця з англійської вправи і телеграфу, ІІ місце за телефон,

Владислава Медник має І місце в телеграфному турі і два ІІ місця,

Ігор Король виборов два золота з англійського туру і телеграфу і має срібло за телефон.

Чекаємо дипломи і нагородження приурочимо 30-тій річниці Дню Збройних Сил України! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, змагатися і перемагати!

Дякую вихованцям за наполегливість у навчанні, а їх батькам за виховання справжніх патріотів нашої країни.

Керівник гуртка Марина Дєєва