01.02.2024 Гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку"

Дата: 20.02.2024 14:46

Тема: Пробне онлайн-тестування для Відкритих змагань з радіообміну, які організовує м. Рівне, що мають Всеукраїнський рівень.

До конференції на інтернет - платформі долучились 5 вихованців Диканського БДЮТ для пробного тестування з радіообміну. На зустрічі були присутні 18 дітей (з 23-х зареєстрованих на змагання) та 7 керівників гуртків із різних регіонів України. Заслухано умови проведення змагань, обговорено Положення. Діти спробували зв'язок, обмінюючись контрольними номерами.

Чипенко Станіслав і Лидзар Євген справились із дуже складним завданням - проведення радіозв'язків в онлайн-ефірі, де викликаються- "кричать" 17-ть кореспондентів!!!! До речі, завтра на змаганнях будуть групи по 7 чоловік (це набагато легше).

Бажаю успіхів нашим юним радистам!

Керівник гуртка Марина Дєєва