12-14.12.2023р. Всеукраїнський семінар-практикум

Дата: 18.12.2023 14:47

З 12-14грудня 2023року відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних методичних об'єднань гуртків науково-технічного напряму.

Роботу секції початкового технічного моделювання проводили:

Ольга Козирод - старший викладач кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти Полтавського національного університету імені В.Г.Короленка, керівник гуртка ПТМ Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавької обласної ради;

Зоряна Степанишин- завідувач відділу технічної творчості дітей та юнацтва Галичини, відмінник освіти України, керівник гуртка-методист;

Зоя Богдан - методист Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, член національної спілки майстрів народного мистецтва, відмінник освіти України, керівник гуртка-методист.

Початкове технічне моделювання як універсальна модель формування STEM-навичок у вихованців молодшого шкільного віку.

Підвищення якості освіти в гуртках початкового технічного моделювання через поширення передового педагогічного досвіду.

Патріотичне виховання дітей та молоді в гуртках технічної творчості засобами мистецьких акцій та заходів.

Керівник гуртка Вікторія Оксьоменко