16.12.2023р. Гурток "Спортивний та пішохідний туризм"

Дата: 18.12.2023 14:50

Тема. Туристичні ігри.

Усі діти люблять гратися, змагатися, уявляти себе героями. І цю любов до гри можна з успіхом використати в навчанні. Граючись, діти із задоволенням вчаться, легко запам'ятовують нову інформацію, не відчувають труднощів при ознайомленні зі складними поняттями. Спортивні та рухливі ігри сприяють зміцненню здоров'я і правильному фізичному розвитку дітей, сприяють формування у юних туристів життєво важливих рухових навичок, виховання морально-вольових якостей. З допомогою ігор успішно розвиваються швидкісно-силові якості, швидкість, спритність, витривалість.

І знову на туристичний гурток зібралися всі ті, хто хоче завжди бути здоровим та веселим і дуже полюбляє активні розваги. Отож, діти грали у всілякі рухливі ігри і отримували від цього неймовірне задоволення. Юні спортсмени вчилися проявляти швидку реакцію, хорошу координацію рухів, сконцентрованість.

Керівник гуртка Сергій Жернов