28.02.2023 Християнська етика

Дата: 03.04.2023 14:52

Тема. Стриманість бажань. Послух.

Мета. Допомогти вихованцям усвідомити необхідність стриманості бажань, значення послуху; розвивати уміння аналізувати свої вчинки, виховувати вдячність до батьків, до Господа.

Дорогі діти, мабуть не раз у своєму житті ви чули від своїх батьків, рідних та старших друзів, що необхідно бути слухняними. Сьогодні ми дізнаємося до чого може призвести непослух і як виховувати у собі християнські чесноти.

Прочитайте оповідання К. Ушинського "Умій чекати".

Жили собі брат і сестра - Півничок і Курочка. Прибіг Півничок у садок і почав клювати зеленесеньку смородину, а курочка й каже йому: "Не їж, Петю! Почекай поки вона доспіє". "Ох, кричить Півничок, - лихо моє! Болить, сестричко! Болить!" Напоїла курочка півника м'ятою, приклала гірчичник - і пройшло. Одужав Півничок і пішов на поле. Бігав, стрибав, розігрався, спітнів і побіг до струмка холодну воду пити. А курочка йому кричить: " Не пий, Петю, поки прохолонеш. Не послухався Півничок, напився холодної води - і тут же його почала трясти лихоманка; насилу курочка його додому довела. Прописав лікар Петі гірких ліків, і довго пролежав Півничок у ліжку.

Отак було Півничку, що не послухався слушної поради сестричці.

Питання:

1.Назвіть дійових осіб оповідання.

2.Скільки разів Півничок ослухався Курочки?

3.До яких наслідків призвів непослух півника Петі?

Дорогі діти, послух - дуже важлива християнська чеснота.

Подивіться мультик "Послух - це твоя безпека!"

Керівник гуртка Алла Оніпко