02.02.2024 Гурток: Акварелька

Дата: 20.02.2024 14:53

Тема: Об'ємний малюнок панди. Малювання пастелями.

Сьогодні було досить цікаве заняття! Ми з дітками дошкільного віку знайомилися хто така Панда? Що їсть? Де проживає? І багато цікавого дізналися після перегляду фото ми з дітками перейшли до практичного завдання створити малюнок Панду.

Панда входить до великої родини ведмедів. Ці тварини можуть жити у найрізноманітніших умовах — у степу й високо в горах, у зелених лісах і в крижаній Арктиці. Порівняно з іншими родинами хижих ведмеді відрізняються найбільшим розмаїттям зовнішнього вигляду і розмірів.

Це найбільші з сучасних наземних хижаків: у білих ведмедів довжина тіла досягає 3 м за маси 725–890 кг. Утім у малайського ведмедя, найдрібнішого представника цього сімейства, довжина тіла не перевищує 1,5 м, а маса — 27–65 кг.

Що нам для роботи знадобилося аркуш А4, пастель, ножниці, клей олівець.

Після завершення роботи ми з дітками робили руханку під музику на швидкість де очі,плечі,коліна,пальці.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела