02.02.2024 Вокальний гурток

Дата: 20.02.2024 14:56

Талант – це здатність вірити в успіх.

Кожна людина талановита. Але талант у кожного проявляється в різних областях. Хтось добре малює, хтось добивається успіхів у спорті.

Головне вірити в себе і в те, що кожна людина талановита. Потрібно лише відкрити в собі ці таланти. А також намагатися втілити свої задуми в життя. Адже позитивне мислення – це також ключ до успіху.

На чергове заняття вокального гуртка зібралися талановиті діти. Співали вивчені пісні, вчились рухатися під музику, працювали з мікрофоном. Кропітка робота над розвитком голосу та безмежна любов до музики приносять гуртківцям задоволення та насолоду.

Вміти співати – талант, а навчитися співати правильно і красиво – то ціла наука, яку поступово, крок за кроком, заняття за заняттям наполегливо вивчають юні співаки.

З впевненістю можна говорити, що в майбутньому з наших поки ще маленьких талановитих дітей виростуть творчі особистості, добрі громадяни своєї Батьківщини.

Отож, треба вірити в себе і свої таланти!

Керівник гуртка: Юлія Бугай