27.04.2023р. Гурток "Культура мови та спілкування".

Дата: 08.05.2023 15:05

Тема: "Подорож мальовничою Диканькою"

Мета: розширити знання дітей про краєвиди рідного краю; розвивати пам'ять, мислення; виховувати любов до України, її історичного надбання та бережне ставлення до природи.

Диканька нас зачаровує своєю красою, загадковістю, неповторністю, історичними пам'ятками та мальовничими краєвидами.

І щоб пишатися рідним краєм, треба більше про нього знати. А завдяки екскурсії можна розширити свої знання про наше селище. Тому подорож вихованців гуртка "Культура мови та спілкування" і була організована для ознайомлення та більш поглибленого пізнання. Маршрут було поділено на декілька локацій (зупинок):

Перша локація - Дзюбин став, там дітки ознайомилися та дослідили флору і фауну, побачивши багато цікавого: жовтовухих вужів, скрекотливих жаб, розважливих черепах, які грілися на сонечку та риб від наших рибалок.

Друга локація - пам'ятник "Жертвам фашизму", мирним жителям, які загинули від фашистських загарбників.

Третя локація - Парова машина (Локомотив), де вихованці прослухали цікаву розповідь від Алла Оніпко про використання машини в минулому, тяжку працю селян по обмолочуванню зерна, а також розглянули знаряддя праці "Ручний плуг" по обробітку землі.

Четверта локація - привал біля "Дуба Свободи" у парку Гоголя, де вихованці розгадували цікаві загадки, за поданими ілюстраціями вгадували рослини, комахи та дерева нашої місцевості.

Спілкування з природою надихнуло дітей на поезію, бажаючі змогли розповісти вірші про весну, квіти та комах.

Екскурсія була цікавою та пізнавальною.

На цьому наші подорожі рідним краєм не закінчуються, цікавіше ще попереду...

Керівник гуртка Олена Жданова