06.02.2024 Гурток "Умілі ручки"

Дата: 20.02.2024 15:07

Тема: Космос очима дітей.

Мета заняття: всебічний розвиток дітей щодо пізнання Всесвіту, розвиток уяви, фантазії, вміння користуватися ножицями, охайності при роботі з клеєм, виховання терпіння, комунікації під час роботи.

Майже кожен захоплюється дивовижними фактами про космос та планети. Зрештою, людській природі властиво хотіти досліджувати, особливо це стосується дітей.

Космос зачаровує! Є так багато речей, які ми ще не знаємо про наш Всесвіт і кожне нове відкриття наближає нас до його розуміння.

Сонце, Марс, Місяць, Нептун, Юпітер, Сатурн, Плутон, Венера та багато іншого задовольняють будь-яку дитячу цікавість. Чарівна поробка про космос вражає, як малих дітей, так і школярів чи підлітків.

Знайшли планети і в шкільному коридорі. Дізнались назви планет та вирішили їх вивчити. Виготовлена власноруч поробка "Космос" яскрава, несе повчальну інформацію, розвиває уяву про Всесвіт, а фантастичні НЛО, ракети, комети і зірки чарують дітей.

Керівник гуртка Марина Дєєва