06.02.2024 Християнська етика

Дата: 20.02.2024 15:11

Тема: Життя перших людей в раю. Непослух. Вигнання з раю.

Вихованці на занятті нашого гурточка дізналися багато цікавих речей. А саме про рай, або прекрасний сад, в якому Бог поселив перших людей - Адама і Єву. Життя людей було сповнене радощів і щастя. Совість їхня була спокійна, серце було чисте, а розум - світлий. Не боялися вони ні хвороб ні смерті, не мали потреби в одязі. Їжею для них були плоди райських дерев...

Дізналися діти також про свободу, яку дарував Бог людям, про те, як навчав любові. Для цього він їм дав, здавалося б не складну заповідь - не їсти плодів з дерева пізнання добра і зла. Виконуючи це веління, вони могли б так засвідчити любов до Бога. Та Адам і Єва не витримали випробовування на послух і були виведені з раю.

Діти розмірковували над поняттям "непослух", аналізували свої вчинки та виконали вправи за темою.

Яскравим моментом заняття була творча справа - виготовлення портрету Єви. У цій справі вихованцям допомагала керівник гуртків Вікторія Оксьоменко , за що ми їй щиро вдячні.

Керівник гуртка Алла Оніпко