28.04.2023 Гурток «Дівочого хору»

Дата: 08.05.2023 15:23

Тема. Вокально-виконавський артистизм.

Мета: сприяти формуванню артистизму через творчі можливості юних гуртківців.

Всі діти змалечку артисти. Вони зворушують своєю невимушеною поведінкою, емоціями, мімікою. Діти ще не вміють соромитися та сумніватися в собі. Тому саме з раннього дитинства потрібно розвивати артистизм.

Саме такому вмінню вчились юні гуртківці.

Артистизм - прояв творчого начала людини. Ця риса потрібна не тільки людям мистецтва, акторам і співакам. Прояв артистизму завжди допомагає і в повсякденному житті.

На сьогоднішньому занятті дуже плідно попрацювали дівчатка. Вчились рухатися під музику. Повторювали слова пісень за допомогою зображення малюнків. Відпрацьовували чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, дикцію та виразність співу.

Гуртківці розширюють свій кругозір, самореалізуються та підвищують свою самооцінку . А хоровий спів сприяв координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок.

Керівник гуртка: Юлія Бугай