08.02.2024р. Гурток "Культура мови та спілкування"

Дата: 20.02.2024 15:25

Тема: "У світі казки чарівної"

Мета: збагатити знання учнів про казки; розвивати логічне мислення, уважність, уяву, спостережливість; виховувати прагнення до добра і справедливості.

Ми зустрілись з вами, діти,

В казку двері відчинити,

Чарівну країну казку.

В ній ти знайдеш мами ласку,

Нових друзів, чари сну,

Вічну радість і весну.

Казка - це мудрість народу. Її складає сам народ. Вона прийшла до нас через віки, ще до того часу, коли люди не вміли писати. Тому вона і називається казка,бо кажеться, розказується. У казках завжди перемагає правда, тому що народ – завжди за справедливість.

Майже у кожного з нас дитинство проходило у супроводі маминої колискової та звісно ж цікавих казок!

Тому на занятті ми з вихованцями помандрували казковими стежинами, відкривали двері у чарівну неповторну країну, де добро бореться зі злом, де живуть жахливі чаклуни і прекрасні красуні, де завжди є місце для здійснення найзаповітніших мрій. Адже саме казка навчає дитину справедливості, добра, піклування про своїх рідних та тварин. І якими б злими в дійсності не були казкові персонажі-тварини, у казках вони завжди позитивні.

На занятті ми пригадали українські казки, героїв найвідоміших казок, розказували вірші, відгадували загадки, а на останок виготовили поробку - органайзер для шкільного приладдя в образі символа року Дракона. Хоча дракон є досить страшною істотою, але у нас він зовсім протилежний - добрий та красивий.

Намагайтеся, любі діти,

Вік свій в правді жити,