07.10.2023р Гурток "Спортивний та пішохідний туризм" .

Дата: 17.10.2023 15:27

07.10.2023р

Гурток "Спортивний та пішохідний туризм"

Тема: Туризм - це здоров’я.

Пішохідний туризм сприяє вихованню фізично здорової, адаптованої до соціального життя та морально стійкої дитини, а також прививає любов до навколишнього середовища. Також дає можливість насолодитися первозданною природою нашого краю та забути про плинність часу. Сьогодні юні спортсмени зібрались для того, щоб продемонструвати здобуті навички . Діти брали участь в естафетах, грали у спортивні ігри. Адже, гра має дуже важливе значення в зростанні й розвитку дитини. Саме завдяки їй у дітей розвивається почуття власного «я», формується вміння спілкуватися з однолітками, взаємодіяти з іншими людьми. Ігри допомагають дітям освоїти моторні навички і концентрацію. Туризм - не лише відпочинок. Це - здоров’я. Це - історія та природа рідного краю. У походах здійснюється загартування та народжується любов до рідної землі.

Керівник гуртка Сергій Жернов