12.02.2024 Гурток: Акварелька

Дата: 20.02.2024 15:32

Тема: Шоколад: користь чи шкода» Майстер- клас. Малювання шоколадом з дошкільнятами. Ароматотерапія.( Не обов'язково їсти, можна просто нюхати).

Мета: розширити уявлення вихованців про шоколад, ознайомити як виготовляють шоколад з какао- боби, розповісти про позитивний і негативний вплив на організм людини шоколаду; виховувати вміння вихованців працювати в команді, вміння працювати шоколадом акуратність в малюнку.

Сьогодні було досить цікаве заняття. Ми з дітками обговорювали про шоколад і її властивості та про користь шоколаду, і що можна зробити в домашніх умовах шоколад. Після обговорення з вихованцями дошкільного віку відразу перейшли до майстер класу малювання шоколадом. Адже ми не просто малювали шоколадом , а й вдихали аромат шоколада в розслабленому виді.

Для роботи нам знадобилося: шоколадний топінг, прикраси, зубочистки, вушні палички, пензлі, ватмат, серветки.

Після завершення роботи дітки залишилися щасливими і з неймовірними емоціями, адже вони вперше дізналися що можна шоколадом не лише вживати, а й малювати.

Керівник гуртка: Кравченко Анжела